top of page
Pierniczki dekrowoane lukrem królewskim

Czym zajmuje się HULA?

Wszystko co widzicie na stronie Hula Ciacho to pieczone ciastka i pierniki wykonywane w 100% własnoręcznie  od momentu wyrobienia ciasta, poprzez jego wycinanie i pieczenie. Dekorowanie lukrem królewskim jest ostatnim i zarazem najbardziej czasochłonnym etapem. Całość składa się na jadalne rękodzieło które kusi wzrok i zadowala podniebienie.

 

Wszystkie wypieki wykonuje z najlepszych dostępnych produktów, nie dodaję żadnych polepszaczy ani spulchniaczy. Podstawą jest prawdziwe masło a w piernikach prawdziwy miód.

 

Lukier przygotowuję od zera i barwię sama, nie korzystam z gotowych mas.

 

Zatem jak sami widzicie Hula Ciacho to 100% hand made :)

Nasze lukrowane pierniki zdobią stoły w domach, biurach czy na imprezach firmowych. Pierniki świąteczne to tylko niewielka część naszych realizacji. Pierniki firmowe to obecnie bardzo modny prezent dla pracowników lub partnerów biznesowych jako prezent firmowy.

Nasze produkty to idealny wybór na prezenty dla klientów, upominki na eventy firmowe lub jako przekąska dla Twojego zespołu. Jeśli szukasz czegoś jeszcze bardziej spersonalizowanego, nasze ciastka z logo firmy z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Catering ciastkowy dla firm i eventów - personalizowane ciastka i pierniki dekorowane lukrem z logo Twojej firmy. Wyjątkowe smakołyki jako gadżet reklamowy, to doskonała forma podziękowania dla pracowników, a także wyjątkowy sposób na zaskoczenie gości i wyróżnienie się na tle konkurencji. Zamów nasze ciastka i pierniki, aby wypromować swoją firmę i zrobić dobre wrażenie na swoich klientach i pracownikach. Pyszne i kreatywne ciastka na każdą okazję

HULA: Więcej informacji
bottom of page