top of page
Cennik: Więcej informacji
hula ciacho (1).png

Pierniki dla firm - Pierniki z Logo

Zamówienie firmowe (Piernik z logo)

  • Indywidualne wzory ustalane po wcześniejszym kontakcie z klientem (piernik z logo firmy lub inny element który ma nawiązywać do marki)

  • Minimalne zamówienie to 30 sztuk

  • Cena: Indywidualna wycena każdego zamówienia na podstawie ilości zamawianych sztuk oraz poziomu skomplikowania wzoru oraz wielkości ciastka (widełki wahają się od 5 zł do 30 zł za sztukę, stąd wycenę poprzedza wcześniejszy kontakt).

  • Inspiracje: Jeśli planujesz prezent dla klientów, prezent dla pracowników, box świąteczny na wszelkie okazje to dekorowane pierniki będą idealnym rozwiązaniem. Dekorowane pierniczki świąteczne są ponadczasowym elementem paczek prezentowych.

Pierniki świąteczne

Przykładowe Pierniki świąteczne znajdziesz w zakładce Sklep. Jak co roku dajemy naszym klientom bogaty wybór wzorów i zdobień. Pierniki świąteczne są od wielu lat stałym elementem świątecznych stołów. Pięknie dekorują stoły oraz prezentują się okazale na ubranej świątecznej choince. Coraz częściej jest to także oryginalny prezent firmowy dla pracowników lub klientów. Pięknie się prezentują i są oryginalnym dodatkiem np. do pudełka ze świątecznymi podarunkami.

Pierniki dla firm 

Znudziły Cię już firmowe kalendarze, smycze i długopisy? Szukasz czegoś co będzie prezentowało się elegancko i zapadnie w pamięci twoich klientów? Chyba mamy coś dla Ciebie. Piernik firmowy to uniwersalny prezent i wizytówka twojej firmy. Wyróżnij się na tle konkurencji i zasłodź swoich klientów. Kształt piernika, kolorystykę oraz zdobienia dobierzemy zgodnie z twoimi sugestiami.

Przykładowe Pierniki dla firm znajdziesz poniżej.

bottom of page