top of page
Cennik: Więcej informacji

Pierniki dla firm - Pierniki z Logo

Zamówienie firmowe (Piernik lub ciasteczko maślane z logo)

  • Indywidualne wzory ustalane po wcześniejszym kontakcie z klientem (piernik z logo firmy lub inny element który ma nawiązywać do marki)

  • Minimalne zamówienie to 50 sztuk

  • Cena: Indywidualna wycena każdego zamówienia na podstawie ilości zamawianych sztuk oraz poziomu skomplikowania wzoru oraz wielkości ciastka (widełki wahają się od 8 zł do 30 zł za sztukę, stąd wycenę poprzedza wcześniejszy kontakt).

  • Inspiracje: Jeśli planujesz prezent dla klientów, prezent dla pracowników, box świąteczny na wszelkie okazje to dekorowane pierniki będą idealnym rozwiązaniem. Dekorowane pierniczki świąteczne są ponadczasowym elementem paczek prezentowych.

Pierniki świąteczne

Przykładowe Pierniki świąteczne znajdziesz w zakładce Sklep. Jak co roku dajemy naszym klientom bogaty wybór wzorów i zdobień. Pierniki świąteczne są od wielu lat stałym elementem świątecznych stołów. Pięknie dekorują stoły oraz prezentują się okazale na ubranej świątecznej choince. Coraz częściej jest to także oryginalny prezent firmowy dla pracowników lub klientów. Pięknie się prezentują i są oryginalnym dodatkiem np. do pudełka ze świątecznymi podarunkami.

Pierniki dla firm /Ciastka z logo / Pierniki firmowe / Logo na słodyczach

Ciastka z logo to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą wypromować swoją markę a jednocześnie to alternatywa dla słodyczy typu krówki z logo czy cukierki z logo. Każde ciastko jest indywidualnie wykonane z dokładnością i precyzją, a na powierzchni umieszczane jest logo Twojej firmy. Dostępne są w różnych smakach i kształtach, aby spełnić Twoje oczekiwania. Zamówienie może być spersonalizowane do Twoich potrzeb i dostosowane do budżetu Twojej firmy.

Oferujemy personalizację naszych ciastek i pierników, dzięki czemu możemy umieścić na nich logo, nazwę firmy lub dowolny inny nadruk. Nasze umiejętności artystyczne i precyzja w wykonywaniu zdobień gwarantują, że każde ciastko czy piernik będzie idealnie dopasowane do wizerunku Twojej firmy.

Nieustannie podążamy za trendami, oferując unikalne wzory i motywy, które przyciągają uwagę klientów. Nasze smaczne dzieła są idealnym rozwiązaniem na eventy firmowe, konferencje, targi czy spotkania biznesowe. Sprawdź nasze słodycze reklamowe.

Cena zależy od ilości zamówionych ciastek oraz ich rozmiaru i kształtu. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowej oferty. 

Przykładowe Pierniki i ciastka dla firm na zamówienie znajdziesz poniżej.

bottom of page